Konkurs "DOMOWE BURGERY"


Zapraszam wszystkich do konkursu pt "Domowe Burgery".
Zabawa trwa od 13 lipca 2015r. do 31 lipca 2015r. do godz. 23:59
Konkurs polega na wpisaniu w komentarzu pod postem konkursowym swojego autorskiego przepisu na "Domowe Burgery" (możecie wysyłać również zdjęcia dania na e-maila upichcona@gmail.com) Każdy uczestnik może wpisać 3 przepisy, ale każdy w oddzielnym komentarzu. Pamiętajcie o tytule przepisu w komentarzu i wpisaniu go również w mailu przy wysyłaniu zdjęć.
Nagrodą w konkursie jest książka kucharska "Szybko i smacznie. Dania z mielonego mięsa" oraz prasa do hamburgerów La Prassella włoskiej marki Rigamonti.REGULAMIN KONKURSU :

 1. Organizatorem Konkursu jest blog "Upichcona".
 2. Konkurs trwa od 13 lipca 2015r. do 31 lipca 2015r. do godz. 23:59
 3. Sponsorem nagrody jest sklep garneczki.pl
 4. Konkurs polega na wpisaniu w komentarzu pod postem konkursowym swojego autorskiego przepisu na "Domowe Burgery", możecie wysyłać również zdjęcia dania na e-maila upichcona@gmail.com. Każdy uczestnik może wpisać 3 przepisy, ale każdy w oddzielnym komentarzu. Pamiętajcie o tytule przepisu w komentarzu i wpisaniu go również w mailu przy wysyłaniu zdjęć.    
 5. Będzie mi bardzo miło gdy polubicie fanpage organizatora czyli mój https://www.facebook.com/upichcona oraz sponsora konkursu https://www.facebook.com/garneczki
 6. Nagrodą w konkursie jest książka kucharska "Szybko i smacznie. Dania z mielonego mięsa" oraz prasa do hamburgerów La Prassella włoskiej marki Rigamonti.
 7. Zwycięzcę wybieram w terminie 3 dni od zakończenia konkursu. Wyniki pojawią się na blogu oraz fanpage facebook Upichcona. Na Facebooku umieszczę również galerię zdjęć konkursowych.
 8. Wyróżniona osoba jest zobowiązana przesłać dane adresowe na e-maila: upichcona@gmail.com w przeciągu 3 dni od ogłoszenia wyników. W przeciwnym wypadku traci prawo do nagrody i dostanie ją kolejna osoba.
 9. Uczestnik Konkursu wpisując przepis i wysyłając zdjęcie, oświadcza, iż jest on jego autorstwa i nie narusza praw autorskich innych osób.
 10. Nagrodę wysyłam tylko na terenie Polski, w przeciągu kilku dni od dostania adresu od zwycięzcy.
 11. Przesłanie przepisu wraz ze zdjęciem potrawy jest jednoznaczne z akceptacją powyższego Regulaminu Konkursu.
  Czekam na wiele inspirujących przepisów i zdjęć :)
Życzę wszystkim powodzenia!
Aga,

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz